http://keenitsolution.com/products/wordpress/grassy/wp-content/uploads/2017/11/7-1.jpg

Bizi Bizden Dinleyin!

Skyfresh Nedir?

Skyfresh olarak araçlarda ve ev, iş gibi kapalı ortamlarda kullanılmak üzere hava temizleme cihazları üreterek iyonize çözümler geliştiriyoruz. 2be Satınalma bünyesinde faaliyet göstererek doğa dostu cihazları müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ürünlerimizin kademeli özelliği ortamların kötü hava kalitesine göre ayarlanarak kötü kokuların giderilmesini sağlıyor. Havayı filtre ederek ortamın ihtiyaç duyduğu iyonu üreten cihazlarımız bakterilerle de mücadele ediyor. Kapalı alanların yaşam kalitesini artırarak insanların sağlığına değer katıyoruz. Ürünlerimizin patentli olması ve CE, RoHS, FCC standartlarına uygunluğu da bizi daha güvenilir hale getiriyor.

Teknolojiye dair gelişmeleri yakından takip eden profesyonel ekibimiz, ARGE çalışmalarıyla nitelikli ürünler geliştirerek tasarımlarını yenilikçi bir boyuta ulaştırıyor. “İnsanların sağlığı bizim sağlığımız” ilkesini benimseyerek mutlu bir nefes almanızı sağlayacak çözümler geliştiriyoruz. Ayrıca satın alacağınız ürüne logonuzu basarak ürününüze ayrıcalıklı bir boyut katıyoruz.

Satış öncesi ve satış sonrası desteğimizle güvenilir bir çözüm sağlayıcısı oluşturuyor, paydaşlarımızla da uzun vadeli iş ilişkileri geliştiriyoruz.

 

Skyfresh markamızın ürünlerine e-cokucuz.com web sitemizden erişebilirsiniz!

Ürünlerimizi incelemeye ne dersiniz?

2be Satınalma Hakkında

İnsan hayatta her zaman iyi ve güvenilir bir dost edinmek ister. Şirketlerde aynı insan gibi ticaretlerini sürdürdükleri yıllar boyunca iyi bir partnere ihtiyaç duyarlar. İşte 2be bu amaçla satın alma, tedarik zinciri ve üretim konularında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Bizler yıllar boyu edindiğimiz tecrübe, birikim ve deneyimlerimizi iş birliği yaptığımız kuruluşlara sunarak çözüm ve başarı ortaklığı yapmaktayız.

Sahip olduğumuz tecrübeyi, teknolojik ve yenilikçi çözümlerle sürekli gelişim ilkesi ışığında iş ortaklarımızın ihtiyaçlarıyla buluşturuyoruz.

Markalarımız